“Imelised aastad”

T, 09/03/2024 - 00:00 - T, 12/17/2024 - 00:00

Aeg 17:30 - 20:00
Asukoht Orissaare Avatud Noortekeskus

"Imeliste aastate" koolitus on just sinu jaoks kui:

• tahad oma last mõista ja temaga paremini läbi saada;
  • tahad teada, kuidas kehtestada lapsele piire ja reegleid;
  • soovid omandada võtteid, kuidas teadlikumalt last julgustada ja kiita;
  • soovid õpetada lapsele tunnetega toimetulemist;
  • oled mõnikord vanemana tundnud, et mõistus on otsas ja kannatus katkemas.

Vanemlusprogramm „Imelised aastad” on programm lapsevanematele, kes vajavad tuge ja soovivad õppida, kuidas 3-7(8)-aastaste laste  kasvatamisega paremini toime tulla. Koolitus algab teisipäeval, 3. septembril Orissaare Avatud Noortekeskuses väikeses grupis (kuni 14 inimest) kell 17.30 või 17.45 ja toimub 16 nädalat, kord nädalas 2 kuni 2,5 tundi.

Huvi korral võta kiiresti ühendust Orissaare lastekaitsespetsialisti Kaide Aasoga kaide.aaso@saaremaavald.ee, telefon 5915 1673 või otse koolitajatega Anneli Varjun ja Aime Peets (anneli.varjun@gmail.com; aimepeets@gmail.com) ja registreeru koolitusprogrammi hiljemalt reedeks 15. augustiks 2024. Koolitusel osalejate arv on piiratud ja grupp täitub vastavalt registreerumise järjekorrale.

Koolituse korraldab Tervise Arengu Instituut koostöös Saaremaa Vallavalitsusega ja osalemine on vanematele tasuta. Koolituse ajaks on organiseeritud lastehoid samas majas, samuti toitlustus vanematele ja lastele (tasuta).

Hea kui perest saavad osaleda nii ema kui isa. Kohalesaamiseks on vajalik oma transport.

Vaata lisainfot ja koolituse videotutvustust siit: https://tarkvanem.ee/koolitused/imelised-aastad

Kui sul on soov osaleda programmis, palun täida manuses olev ankeet ja saada täidetult hiljemalt reedeks 15. augustiks anneli.varjun@gmail.com.

Vaata rohkem koolitusi
Avaldatud 14.05.2024. Viimati muudetud 14.05.2024.